Наші Видання

За роки праці експертами та  фахівцями  ГО «Флора» була зібрана та проаналізована  інформація щодо доступу до інформації про діяльність органів влади;  були проведені  численні  дослідження, в результаті яких були створені та випущені порадники/посібники для батьків та дітей, які містять багато цікавої правової допомоги; підготовлені  та випущені методичні  матеріали  для роботи з дітьми та звіти про дотримання прав дітей.
На цій сторінці Ви зможете більш детально ознайомитись з нашими виданнями:

1. Цей звіт підготовлено за результатами аналізу ефективності реалізації Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2009 –2013 роки.

В звіті представлено методологію, інструментарій, результати проведеного дослідження.

Даний звіт буде корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям.

аналітичний звіт_Комплесна програма

2. У вересні 2018 року за результатами громадського моніторингу рівня доступу до інформації про реалізацію регіональної «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки» активістами організації підготовлено відповідний звіт.

ЗВІТ за результатами громадського моніторингу рівня доступу до інформації про реалізацію регіональної «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки»

3. В даному звіті Ви зможете не тільки ознайомитися з загальною ситуацією  щодо доступу до інформації в державі, але й побачити: результати дослідження даного питання в динаміці; чи намітилась за останні роки тенденція в бік більшої інформаційної відкритості органів державної влади та місцевого самоуправління; основні причини та фактори порушення права на доступ до інформації.

Доступ до інформації про діяльність органів влади

4. В цьому звіті ми зібрали деталізовану інформацію щодо рівня доступу до інформації про діяльність органів влади, охопивши обласні та районі органи влади, органи місцевого самоврядування міст обласного підпорядкування.

Доступ до інформації про діяльність органів влади

5. В даному звіті Ви зможете ознайомитись з дослідженнями діяльності Кіровоградських органів влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення дотримання норм Конвенції ООН «Про права дитини».

звіт — про дотримання прав дітей

6. В цьому виданні зібрана інформація про соціальні служби, державні органи влади, громадські організації Кіровоградського регіону, що опікуються проблемами сімей, які опинились в складній життєвій ситуації.

Брошура буде корисна батькам, які збираються поїхати на заробітки; людям, на яких залишають дітей; для самих дітей, батьки яких виїхали на заробітки.

Порадник для батьків

7. Даний звіт проекту містить загальну інформацію про хід та результати проекту «Правосуддя з розумінням», інформацію про відношення громадськості Кіровоградщини до проблем впровадження в українському правовому полі концепції ювенальної юстиції.

Проект _Правосуддя з розумінням_

8. В нашому звіті Ви зможете дізнатися що являє собою поняття медіації та як вона впливає на відносини між школярами; поради та матеріали  щодо створення шкільного центру медіації в Вашому регіоні; враження координаторів шкільних центрів медіації та рекомендації для медіаторів.

Шкільний центр медіації

9. У збірці містяться поради для осіб, які бажають набути статус «біженця» в Україні чи вже його набули; наявний перелік конституційних гарантій для біженців; роз’яснено порядок набуття статусу біженця, його втрату чи позбавлення, а також перераховано права та обов’язки біженців.

Порадник для біженців

Аналіз стану правової освіти в місті Кіровограді

Інформаційний буклет«Не порушуй закон, не використовуй пірацький контент!» (добірка  альтернативних джерел, де можна безкоштовно, не порушуючи авторських прав, брати інформацію, завантажувати книги, музику, фільми тощо)

 

 

Share Button