Шукаємо єксперта з розробці системи «Моніторінгу і оцінки»

Громадська  організація «ФЛОРА» у рамках проекту  Підвищення  базової  інституційної спроможності , в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Оголошує тендер на відбір  тренера. з  розробці  системи  Моніторингу і Оцінки ефективності програм ініціатив які впроваджує   громадська організація «ФЛОРА»

Компанії, фізичні особи підприємці (які мають  КВЕД 69.10; 72.20) що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції  до 18:00,   25 грудня  2019 р. (дати закриття тендеру) на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com  (з поміткою у темі листа «тендер_    _розробка системи МіО»).

Довідки за тел. (050) 9177297

Відповідальна особа за проведення закупівль:  Ірина Мунтян

Строк  надання послуг:  січень-лютий 2020 року

Технічні характеристики та обсяг послуг:

1. Розробити  систему «Моніторингу і  Оцінк»  якості аналітично-дослідницьких продуктів які продукує організація.

2.Розробіть механізм peer review аналітично-дослідницьких матеріалів урахуванням специфіки роботи організації

3.Проведення сесії з персоналом волонтерами  щодо розробці критеріїв, вимог, індикаторів якості

Гранична сума закупівлі: 16 800,00 грн

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції можуть включати повний пакет послуг чи частини.

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

 Перечень документів які надсилаються  на електронну адресу   ekoosvita@gmail.com (з поміткою у темі листа «тендер_ розробка системи МІО»).

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
Share Button
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий