- ГО "ФЛОРА" - http://childflora.com.ua -

20 квітня відзначаємо День довкілля.

Posted By Admin admin On 19.04.2019 @ 10:53 In Без рубрики | No Comments

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля.. Це свято з’явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

Цьогоріч Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 20 квітня.

Поява цього свята пов’язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) — Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Активну участь у тематичних заходах, пов’язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля долучаються громадські організації, органи влади, громадяни, ЗМІ.

Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Ми відзначаємо цей день разом із членами молодіжного крила ГО «Флора» — юними екоактивістами «ДЕГО «Флора».

Share Button [1]

Article printed from ГО "ФЛОРА": http://childflora.com.ua

URL to article: http://childflora.com.ua/?p=2609

URLs in this post:

[1] Image: http://www.hupso.com/share/

Copyright © 2014 ДЕГО "ФЛОРА". All rights reserved.