Наша Команда

9

 Шестакова Людмила Володимирівна –Виконавчий директор

Народилась 29 вересня 1959 року.

Має медичну та педагогічну освіти.

У громадському секторі працює з 2000р. З 2008 була волонтером ГО «Флора», з 2014 року працює на постійній основі. Весела, розумна, креативна, комунікабельна, вимоглива до себе та оточення, цілеспрямована.

Контакти: Ludateritoriy@i.ua

 

 

7

Дудник Ольга Володимирівна – Голова правління

Народилась 1 січня 1991 року. Закінчила магістратуру КДПУ ім. В. Винниченка в 2014.

З 2005 року є волонтером  ГО «Флора», з   2008 року працює  проект-менеджером ГО «Флора»  , а з 2014 року обрана головою правління організації.
Креативна, активна, відповідальна, наполеглива та цілеспрямована.

Контакти: oladudnik@і.ua

 

 

 

2

Мельстер Тарас Юрійович – адмінісратор

Народився 04 квітень 1991 року. Має вищу технічну освіту – ступень магістра (Кіровоградський Національний Технічний Університет). Працює волонтером в

ГО «Флора» з 2008 року. Активний, веселий, комунікабельний, працьовитий та цілеспрямований.

Контакти: Taras3000@ukr.net

 

 

 

1

 

Бабаєва Анастасія Вадимівна – офіс — менеджер

Народилась 16 липня 1992 року. За освітою магістр міжнародної економіки (Кіровоградський національний  технічний університет)

У ГО «Флора» працює з 2014 року. Активна, ініціативна, творча, креативна. Вільно володіє англійською, вивчає французьку, пише вірші, прагне до нових знань обожнює подорожувати.

Контакти: Anastasiia.B@i.ua

 

 

4

 

Гурницький Євген Олегович – юрист, координатор громадської приймальні

Народився у місті Львові 13 травня 1987 р. Освіту юриста отримав в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, (ступень магістра). У ГО «Флора» працює з 2014р. Дисциплінований, відповідальний, наполегливий, комунікабельний знайде підхід до кожного клієнта. Дуже активний та ініціативний, уважний до дрібниць, чуйний до людей, переймається проблемами кожного клієнта і докладає максимум зусиль, щоб їх вирішити. Вивчає англійську, полюбляє подорожі.

Контакти: hurnitsky@i.ua

 

6

Бондар Альона Миколаївна — юрист консультант

Народилась 15 грудня 1991 в м. Бобринці Кіровоградської області. Маю вищу освіту з відзнакою за фахом «Правознавство». Ступінь магістра отримала в Національній Академії Внутрішніх Справ в м. Києві.

В громадській організації «Флора» працює з березня 2015 року. Дисциплінована, відповідальна, наполеглива, комунікабельна, трудолюбива, активнина, вміє слухати людей та їх проблеми і завжди докладає максимум зусиль, щоб їх вирішити. Також у вільний час люблю відпочивати з друзями та грати на гетарі.

Контакти:  bondar1512@gmail.com

 

5

 

Горобець Олена Валеріївна –журналіст , PR – менеджер.

Народилась 2 березня 1988 року. В 2011 році закінчила магістратуру факультету історії та права КДПУ ім. В. Винниченка. Поет, громадська активістка, журналіст. Дописувач ряду найпопулярніших у Кіровограді інтернет видань і газет. Одружена, має сина.

Працює піар-менеджером ГО «Флора» з весни 2015 року.

Контакти: lenkagorobets@gmail.com

 

 

8

 

Коваленко Андрій Олександрович – бухгалтер

Народився у місті Кіровоград 22 червня 1992 року. Освіту отримав у Харківському Національному економічному університеті. Має ступінь магістра з обліку та аудиту. Бухгалтером у ГО «Флора», працює з серпня 2011 р. Уважний, має аналітичні здібності, спостережливий, дисциплінований та акуратний у роботі. Вимогливий до себе, комунікабельний, ініціативний та відповідальний. Прагне до підвищення власного освітнього рівня. Захоплюється програмуванням та комп’ютерними технологіями.

Контакти: Kovandrey92@gmail.com

90

Комісарук Ірина Валеріївна  – бухгалтер

Народився у місті Кіровоград 17 квітня 1991 року. Освіту отримала у Харківському Національному Економічному університеті. Має ступінь магістра з обліку та аудиту. Має аналітичні здібності, дисциплінована. Вимоглива до себе, комунікабельна, добра та відповідальна. Прагне до підвищення власного освітнього рівня. Захоплюється кулінарією. Любить мандрувати.

Контакти: iratrembickaya@mail.com

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Хоменко Вікторія Олексіївна

Освіта:

01.09.2005 – 30.06.2010 рр. – Кіровоградський Державний Педагогічний Університет ім. Володимира Винниченка. Спеціальність: Практична психологія. Диплом спеціаліста.

Досвід роботи:

З 07.2010 року по теперішній час – керівник екологічного напрямку, керівник Лісництва «Флора».

 

 

 

 

Оксана

Козинець Оксана Володимирівна

Освіта:

01.09.2005 – 30.06.2010 рр. – Кіровоградський Державний Педагогічний Університет ім. Володимира Винниченка. Спеціальність: Практична психологія. Диплом спеціаліста.

Досвід роботи:

З 08.2010 року по теперішній час – керівник напрямку Створення безпечного учнівського середовища, вільного від насильства.

Share Button
Contact Form Powered By : XYZScripts.com